Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Plánované rozvolňování epidemiologických opatření - školy

Plánované rozvolňování epidemiologických opatření - školyVážení rodiče, dovolujeme si vám doporučit zhlédnutí tiskové  konference vlády k současnému uvolňování karanténních opatření, dostupné např. na odkazu:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/narust-novych-pripadu-koronaviru-v-cesku-uz-tri-dny-zrychluje-103530?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Součástí této tiskové konference je informace ministra školství k rozvolňování epidemiologických opatření ve školství od 11.5. 2020 pro deváťáky, od 25.5. pro žáky prvního stupně, dále jsou zmíněny rizikové skupiny žáků z hlediska ohrožených skupin obyvatel nemocí Covid-19, a vláda apeluje na individuální odpovědnost každého občana, kdy i přes poměrně pozitivní epidemiologickou situaci, virus zde stále je a dochází k jeho šíření.  

O dalších krocích školy vás budeme informovat po konzultaci metodických pokynů, které byly vytvořeny ministerstvem školství a v příštím týdnu budou rozeslány do škol. Sledujte stránku Pro rodiče - Mimořádné info Covid. Přejeme vám hezký prodloužený víkend.