Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Školní psycholog

Školní psycholog

Jak mluvit s dětmi o válce  

V naší škole pracuje školní psycholog.  

Mgr. Jana Přibylová, školní psycholožka, tel.: 776225433, email: jana.pribylov@gmail.com

Konzultaci se školní psycholožkou je nutné předem dohodnout nejprve osobně, emailem či telefonicky. Zároveň Vás žádá o omluvu na tel. nebo e-mail, pokud se nemůžete na schůzku dostavit. Může pak termín využít a nabídnout jej jiným klientům. Je přítomna ve škole ve čtvrtek 7,30 až 12,00 hod.

Popis činnosti školní psycholožky ZŠ Čáslav

Masarykova Generální souhlas -GDPR

Pedagogicko-psychlogická poradna kontakt: Jakubská 83/3, 284 01 Kutná Hora, tel.: 327 311 362

Vnitřní informační systém školy: 
 

V naší škole se můžete obrátit na třídního učitele, vyučujícího daného předmětu, výchovného poradce, školního metodika prevence, vedení školy. Konzultační hodiny na třídního učitele naleznete v žákovské knížce. Konzultační hodiny na vyučující ostatních předmětů si lze zjistit prostřednictvím dotazu na email konkrétního učitele, případně přes sekretářku školy na tel.: 327 312 856. Na konzultaci se můžete předem dohodnout s každým dotázaným individuálně, tedy i mino vypsané  konzultační hodiny. 

Telefonní čísla, emailové kontakty  učitelů, konzultační hodiny výchovného poradce a školního metodika prevence jsou uvedené na těchto webových stránkách v záložce Kontaktní údaje .  

Pokud vaše děti mají nějaký problém, se kterým se chtějí svěřit anonymně, mohou využít schránku důvěry, kterou vyprazdňuje  školní metodik prevence. Schránka důvěry je umístěna ve druhém patře školy proti učebně č. 23, vedle nástěnky k volbě povolání.

Informace ke kariérovému poradenství a k volbě povolání naleznete na nástěnce v druhém patře proti učebně č. 23. Poradenství v této oblasti zajišťuje výchovná poradkyně.